Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Карти відеозахвату

Сучасні карти відеозахвату – створюйте контент високої якості 

Стримінг, відеомонтаж, відеоігри – це ті напрями, які сьогодні стали невіддільною частиною життя багатьох людей. І для досягнення високої якості монтажу, необхідні карти відеозахвату. Це спеціальні пристрої, що здатні записувати й передавати відеосигнали із зовнішніх джерел. Вони допомагають створювати неймовірний контент, що захоплює глядача. 

Функції та особливості вибору пристроїв відеозахвату 

Карта відеозахоплення дозволяє підключати до комп’ютера ігрову приставку та демонструвати процес у дуже високій якості. Також з їх допомогою можна під’єднувати різноманітні відеокамери чи плеєри для обробки та монтажу відео. 

Завдяки платам відеозахвату, ви зможете зберігати та редагувати свої цінні спогади у чудовій якості. При покупці цього пристрою звертайте увагу на наступні деталі:

  • особливості роз’ємів на комп’ютері та зовнішньому джерелі відеосигналу;
  • операційну систему ПК;
  • обсяг оперативної пам’яті. 

До переваг пристроїв відеозахоплення можна віднести – простоту та зручність використання, розширені можливості стримінгу й монтажу, а також покращену якість готових відео. 

Карти відеозахвату – купити в «Saren»

Магазин «Saren» - це місце, де ви знайдете все необхідне для монтажу та створення якісного контенту. Ви можете придбати карти відеозахвату у Львові або ж замовити їх на нашому сайті із доставкою у будь-яку точку України. На окремій сторінці товару є детальна характеристика приладу, вказані його можливості та актуальна ціна. 

Ми пропонуємо великий асортимент, доступні ціни, а також зручні умови оплати та доставки. Якщо вам необхідна допомога із вибором, ви можете дізнатись у наших консультантів деталі, що стосуються наявних на сайті пристроїв відеозахоплення. 

Грайте без обмежень та захоплюйте все більшу кількість глядачів!

Вгору