Додаток № 1
До Договору публічної оферти
у сфері торгівлі товарами,
що здійснюється фірмами поштового
замовлення або через мережу Інтернет

 

Політика конфіденційності
 Загальні положення

Для підвищення якості обслуговування та безпеки зберігання персональних даних всіх користувачів, доносимо інформацію, які саме дані збираються та зберігаються, і з якою метою ми їх використовуємо на сайті https://saren.com.ua (далі – Інтернет-магазин). Адміністрація Інтернетмагазину дуже уважно ставиться до конфіденційної інформації всіх користувачів, які відвідують Інтернет-магазин. Саме тому на підставі вимог законодавства України та Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних, розроблено цю Політику конфіденційності (далі – Політика).

Сфера дії цієї Політики

Дія Політики поширюється на персональні дані та відомості, які збираються на Інтернетмагазині. Персональні дані і відомості, це ті дані, які ідентифікують особисто Вас, як окремо, так і в комбінації з іншою інформацією, яка є доступною для нас. Персональні відомості включають в себе Ваше ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону, відомості отримані внаслідок оформлення Послуг та/або реєстрації Особистого кабінету в Інтернет-магазині і, які Ви можете надавати, користуючись Інтернет-магазином. Ця Політика не поширюється на інші ресурси, посилання на які можуть бути вказані в Інтернет-магазині. Ми не несемо відповідальність за політику конфіденційності або зміст сторонніх ресурсів.

Файли cookies та аналогічні технології

Ми застосовуємо файли сookie. Із кожним Вашим відвідуванням Інтернет-магазину ми можемо збирати інформацію, що стосується ґаджетів та пристроїв, які Ви використовуєте, мереж до яких Ви приєднуєтесь, коли користуєтесь Інтернет-магазином. Це також включає наступну інформацію: IP-адреса, браузер та його версія, види плагінів Вашого браузера, відомості про операційну систему, також інформація про Ваші відвідування, маршрут переміщення за URLадресами, Послуги, які Ви переглядали або шукали, всі помилки завантаження, тривалість відвідування сторінок Інтернет-магазину, тощо. Також, Інтернет-магазином збирається інформація шляхом використання різних технологій, аналогічні до cookie (в т. ч. різного роду аналітичні ресурси).

Інформація, яка збирається за допомогою Інтернет-магазину

Персональна ідентифікаційна інформація - інформація, яка дозволяє нам ідентифікувати Вас. Персональні відомості витребуються при замовленні Послуг, які є доступними в Інтернетмагазині. Для прикладу, ці відомості включають в себе: Ваше ім'я, адреса електронної пошти, інформація про замовлені Вами Послуг, номер телефону. Ця інформація може зберігатися в наших контактних або адміністративних базах даних у зв’язку з співробітництвом із Вами. Це дозволяє нам більш ефективно управляти нашими відносинами, удосконалювати Інтернет-магазином і Послуги, які пропонуються Відвідувачам Інтернет-магазину. Неперсоніфікована ідентифікаційна інформація – інформація, яка несе виключно статистичний характер, тобто яка сама по собі не ідентифікує конкретних осіб, і яка залежить від тривалості та кількості відвідувань Інтернет-магазину. Для прикладу, ця інформація включає в себе домен, з якого здійснюється доступ до інтернету, дату і час відвідування Сайту, а також реферальні посилання, з якого Ви перейшли безпосередньо у Інтернет-магазин. Ця інформація використовується виключно для підвищення корисності, ефективності та привабливості Інтернетмагазину для всіх користувачів.

Використання Вашої персональної інформації

Ми використовуємо отриману Інтернет-магазином персональну інформацію у наступних цілях:

1. надання інформації та послуг, згідно із Вашим запитом та Ваших потреб;

2. забезпечення безпеки та запобіганню будь-яких протизаконних дій та запобіганню шахрайству;

3. з метою підняття ефективності та якості обслуговування Відвідувачів Інтернет-магазину;

4. більше ефективної персоналізації використання Інтернет-магазину;

5. надання Вам спеціальних пропозицій, які можуть бути Вам цікаві (виключно за Вашою згодою);

6. надання Вам інформації щодо користування Інтернет-магазином;

7. вдосконалення роботи, функціоналу, дизайну та інших зручностей в Інтернет-магазині;

8. вдосконалення якості Послуг, які надаються Виконавцем.

Зміна умов Політики конфіденційності

Відвідувач Інтернет-магазину, користуючись Інтернет-магазином, приймає всі умови цієї Політики конфіденційності і розуміє, що у нашу Політику можуть вноситись зміни в односторонньому порядку. Зміни, що вносяться до даної Політики, в обов’язковому порядку публікуються Виконавцем в Інтернет-магазині.