Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

SSD накопичувачі

Де можна ssd диск купити у Львові?

Навіть не надто затяті геймери періодично задумуються над тим, щоб якось удосконалити свій комп’ютер, зробити його більш потужнішим. А юзери, які прискіпливо ставляться до техніки, оновляють якісь деталі постійно. Раніше престижним було постійно змінювати відеокарту, проте останнім часом все популярнішим стає прийом, коли замінюють жорсткі диски накопичувачами нового покоління. Якщо ви не знаєте, які переваги дає такий апгрейд, то даний невеличкий екскурс в основи комп’ютерних технологій буде вам корисним. 

Що потрібно знати перед тим, як купити ssd накопичувачі?

Не можна сказати, що ssd – це цілковита новинка, оскільки вони з’явилися приблизно ще на початку 2000-х. Проте популярними стали відносно недавно, коли знизилися ціни на дану деталь, і вони стали більш доступними для більшості пересічних юзерів. Наприклад, модель ssd 128gb sata ii kingston, яка є однією з найпростіших, обійдеться покупцю менше, ніж в тисячу гривень. Проте одразу ж після заміни ви відчуєте кілька переваг:

  • Швидкість роботи. Операційна система запускатиметься значно швидше, ніж при стандартному HDD. Та й програми та ігри на вашому ноутбукові/пк відкриватимуться без затримок.
  • Тиша. Такі накопичувачі працюють фактично безшумно, на відміну від HDD жорстких дисків, які з часом починають голосно ганяти повітря, а інколи потріскувати чи скреготати. 
  • Механічна міцність. У конструкції нема рухомих деталей, тому ймовірність механічної поломки фактично дорівнює нулю. 
  • Економність. За рахунок невеликих габаритів і споживання ресурсів також значно зменшилося. 

Чи варто купувати ssd 1tb (1000 gb)?

Як правило, ssd купують задля встановлення на ньому операційної системи та кількох програм, які постійно запускаються на пристрої. Тому рекомендовано ставити накопичувачі або мінімальної ємності (128 Гб), або середньої (240-500 Гб). Замовити такі ssd у Львові ви можете в Інтернет-магазині Saren у спеціальному розділі.

Вгору