Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Процесор Intel core – надійний «мозок» вашого комп’ютера 

Більшість людей при покупці комп’ютера рідко звертають увагу на такий параметр, як марка процесора. А це є одним з основних аспектів, важливість якого важко переоцінити. Недостатню якість/силу процесора не зможе компенсувати ні висока роздільна здатність монітора, ані хороша оперативна пам’ять, ані великий об’єм жорсткого диска вашого девайсу. Тому, перш ніж купити процесор до ПК, бажано ознайомитися з «начинкою» комп’ютера в загальному, а певні нюанси дослідити більш детально.

Продукція марки Intel 

Продукція марки Intelдосить відома на ринку комп’ютерних технологій, яка майже не має конкурентів – лише AMD в певних компонентах можуть мати перевагу. Раніше компанія Інтел славилася мікропроцесорами Pentium, проте нанотехнології постійно розвиваються, тому запуск нової лінійки був лише питанням часу. І с початку ХХ століття Інтел представив уже кілька поколінь мікро чіпів, найпопулярнішими з яких є:

  • intel core i3;
  • intel core i5;
  • intel core i7.

Для пересічного користувача ПК найбільш оптимальним варіантом є процесори intel core i5. Девайси з такою начинкою дозволять вам одночасно виконувати офісну роботу, тримати відкритими декілька вкладок у браузері (у тому числі й з відео чи музикою) і при цьому дає змогу відволіктись, запустивши міні-гру. Серед переваг варто виділити тривали термін експлуатації та відносно невелику вартість.

Де купити процесори у м.Львів?

Інтернет-магазин Saren позбавляє вас необхідності довгих поневірянь по магазинах техніки та комп’ютерних майстернях в пошуках необхідних деталей. На нашому сайті ви з легкістю зможете купити процесор до ноутбука, до стаціонарного ПК, а також замовити інші аксесуари та комп’ютерні запчастини. 

 
Вгору