Кількість
|
Вартість
|
||
|
Обираємо зарядну станцію для квартири
Енергетична система нашої країни працює в складних умовах, тому ніколи не можна передбачити, чи буде електрика в наступному місяці, чи готуватися до масових відключень. Якщо ви хочете передбачити все наперед, найкращим рішенням буде портативна зарядна станція, котру ви можете обрати в магазині Saren. На вибір представлено великий асортимент зарядних станцій, котрі відрізняються потужністю та типом під'єднання: розетка AC 230 В, USB DC.
На що звернути увагу при виборі зарядної станції?
При виборі зарядної станції варто зважати на кілька критеріїв:
- потужність;
- тип акумулятора;
- місткість батареї;
- тип роз’ємів.
Обирати потужність зарядної станції потрібно, враховуючи потужність пристроїв, котрі вам потрібно заряджати. Наприклад, для одночасного підключення ноутбука, роутера та мікрохвильовки знадобиться станція потужністю 1085 Вт.
При розрахунку потужності обов'язково слід врахувати пусковий струм пристроїв, котрий може бути трішки більшим за звичайне споживання.
Батарея в зарядній станції може бути двох типів:
- літій-іонна;
- літій-залізофосфатна.
Ці батареї мають однаковий принцип заряджання та розрадження, проте мають кілька відмінностей, зокрема щільність енергії. Наприклад, літій-іонна батарея зберігає в одному кілограмі від десяти до 250 Вт/год, тоді як літій-залізофосфатна батарея — від 90 до 120 Вт/год. Це означає, що зарядна станція з літій-іонним акумулятором легша.
Це дає змогу використовувати літій-залізофосфатні батареї з потужнішими зарядними пристроями.
Якщо ви плануєте заряджати одночасно два та більше ноутбуків, знадобиться зарядна станція більшої потужності. Для таких випадків оптимально обирати зарядні станції з номінальною потужністю 300 Вт.
Тут варто згадати, що чим більша місткість батареї, тим довше вона буде заряджати пристрої.
Для зручності розрахунку надаємо середнє значення потужності сучасної техніки:
- пральна машинка — 1000-3500 Вт;
- електричний обігрівач — 1000-2500 Вт;
- фен — 1000-2200 Вт;
- праска — 1000-2200 Вт;
- холодильник — 200-700 Вт;
Які зарядні станції варто обирати?
Звісно найвідомішими на ринку вважаються зарядні станції бренду Ecoflow, проте вони відрізняються досить високою ціною. Тож можна обрати зарядні станції і від інших брендів:
- Volt Polska,
- GRIXX,
- Patona,
- Romoss.
Одна з найвідоміших моделей, Ecoflow Delta 2, може працювати в режимі ДБЖ. Проте тривала робота в такому режимі може негативно позначатися на стані акумулятора.
Ecoflow Delta 2 — зарядна станція, котра дозволить пережити масові відключення світла. Потужність станції становить 1024 Вт-год, додатково може бути збільшена до 2048 Вт-год спеціальним акумулятором.
Зарядна станція міцна, стійка до пошкоджень, тому може використовуватися в польових умовах.
Вбудовані роз'єми AC, USB-A або USB-C дозволяють під'єднувати до станції одночасно велику кількість пристроїв.
Зарядна станція SMART 6V/12V 15A A86 — це перша на ринку модель, що має мікропроцесорну систему керування, для котрої використовується технологія ШІМ. Така зарядна станція дозволяє заряджати акумулятори 6В і 12В, дає змогу обирати нестандартні типи напруги.
Інші переваги зарядної станції:
- постійний тест системи, автоматичне перемикання заряду в 4 режимах;
- кілька ступенів захисту батареї, завдяки удосконаленій мікропроцесорній системі керування;
- захист від пошкодження батарей, навіть при нестачі газу чи втраті електроліту.
VOLT TRAVEL POWERBOX 600 — портативна зарядна станція, котра дозволяє живити одночасно 9 пристроїв.
Станція може заряджатися від сонячної батареї чи електромережі.
Orico AT150-EU-GY-BP — компактна зарядна станція, котра надасть додаткової потужності для вашого ноутбука. Завдяки такій станції ви зможете зарядити не лише ноутбук, але й планшет, смартфон. Потужності в 150 Вт вистачить навіть, щоби під'єднувати портативний холодильник чи потужний ноутбук.
Обрати зарядну станцію для квартири ви завжди зможете в магазині Saren.